Kvapni žvakė LIETUVOS KAVPAS

Kviečiame pasimėgauti bergamotės, imbiero, lauko gėlių, aviečių, raudonų uogų ir greipfruto aromatu, kurį papildo jausminga, šilta ir švelni pakalnutės, alyvos bei rožės puokštė. Galop suskamba ambros, medžio samanų, kedro, santalmedžio, pačiulio, muskuso ir medžio dūmo akordai.

Tai subtilus, pakylėjantis, gilus, charakteringas kvapas, sklidinas gyvenimo intensyvumo ir džiaugsmo.

 

Kvapnioji rankų darbo žvakė skirta intensyviam aplinkos kvėpinimui. Natūralus sojų vaškas yra įlietas į saugų metalinį indelį su dangteliu, todėl ją patogu naudoti ne tik namuose, bet ir pasiimti kartu į kelionę. Metalinis dangtelis padės apsaugoti nenaudojamą žvakę  nuo dulkių, vabzdžių ir nešvarumų.  Žvakės aromatu galėsite mėgautis daugiau nei 50 val.  Žvakės svoris 170 g.


Dėmesio: Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Nenaudokite žvakės šalia greitai užsidegančių daiktų ir medžiagų. Pakartotinai uždegdami patrumpinkite  žvakės dagtį iki 5 mm. Nejudinkite  indelio jei žvakė dega ar jeigu jame dar yra skystas ir karštas vaškas. Statyti ant lygaus,karščiui atsparaus paviršiaus. Žvakės indo nenaudoti gėrimams ar maistui. Naudokite ir laikykite žvakes vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

  


Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: Kvapo kodas
  • Prekės kodas: 477904441011
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 16.90€

  • Be PVM: 16.90€

Susijusios prekės

Kvapni žvakė BARBORA

Kvapni žvakė BARBORA

  Šios žvakės aromatas pirmiausia..

16.90€ Be PVM: 16.90€

Kvapni žvakė KARALYSTĖ

Kvapni žvakė KARALYSTĖ

Šios žvakės kvapas pasitinka didingu kipariso ir švelniai salstelėjusių rožių, jazminų, švitrūno b..

16.90€ Be PVM: 16.90€